• /093/ 898-43-20

Часті поломки пральних машин:

в сжатые сроки
Без выходных
С 7:00 до 22:00
Мы ремонтируем:
  • Холодильники
  • Стиральные машины
  • Водонагреватели
  • Кондиционеры

Пральна машина - це побутовий прилад, який коштує в кожній ванній кімнаті або на кухні. І хоч прилад розрахований на років п'ять безперебійної роботи, але все ж з певних причин він може виходити з ладу і це, як правило відбувається в самий невідповідний момент. Причин може бути декілька: людський фактор, шлюб, який допустили під час виробництва, зношені або неякісні запчастини і багато інших.

Найпоширенішою несправністю пральних машин вважається протікання побутового приладу. Дану поломку найкраще усувати відразу, інакше потім вам доведеться не тільки ремонтувати пралку, а й робити ремонт сусідам знизу, і купувати нову електроніку до пральної машини. Крім цього, вчасно вжиті запобіжні заходи, допоможуть вам уберегти електричну проводку будинку від замикання і різноманітних поломок.

Але якщо трапилося так, що ви помітили, як з пральки просочується вода, що в такому випадку потрібно зробити:

- Перше, що потрібно зробити - це не сповільнюючи зупинити процес прання;

- За допомогою спеціальної програми, яка є практично в кожній пральній машині, злийте воду з побутового приладу;

- Після чого перекрийте кран, це потрібно, для того, що б в пралку не було надходження води;

- Коли всі запобіжні заходи виконані, зателефонуйте в сервісний центр або викличте майстра додому, і вам обов'язково допоможуть усунути несправність пральної машини, на високому професійному рівні.

Давайте спробуємо розібратися, через що трапляються протікання води в пральних машинах. Коли ви експлуатуєте пральну машину, згодом відбувається розгерметизація з'єднань в цьому побутовим приладом, що і є причиною протікання в пральних машинах. Найчастіше такою проблемою страждають дешеві пральні машини китайських виробників.

А зараз ми вам розповімо про саму протечке, що це таке і які її різновиди її можуть бути. Протікання може бути декількох видів.

Протікання першого виду - це, коли протікає передня частина пральної машини. Виникає такий вид протікання, коли з пральки вирваний патрубок, тоді ви зможете побачити воду внизу пральної машини. Ще протікання може виникати через дверцята пральної машини. Така протікання викликана, як правило, проколом, пошкодженням або розгерметизацією ущільнювальної гумки побутового приладу. Помітити даний вид протікання можна під час віджиму. Але це не єдина причина, коли може пралка текти через дверцята. Причиною цього ще може бути і те, що люк побутового приладу погано прилягає.

Наступний вид протікання, це, коли пралка протікає під час забору води в бак побутового приладу. Найчастіше така проблема з'являється, коли ви не проводите чищення лотка для порошку, і він забивається, або сильно забилися отвори для набору води, вапняним нальотом, що відбувається через жорсткості води, якою ви користуєтеся, ще причиною рідина може бути несправний дозатор пральної машини.

Ще один вид протікання, це коли тече задня стінка пральної машини. Така витік може виникнути, з кількох причин:

- Потрібна повна заміна сальника або ущільнювача сальника пральної машини;

- Зламався клапан біля шланга для забору води в пральну машину, і потрібно його заміна.

У вас є можливість самостійно перевірити, чи справний підшипник або ущільнювальний сальник побутового приладу. Зробити це ви можете таким чином: перше, що потрібно зробити - це вимкнути пральну машину, далі вручну потрібно прокрутити руками барабан пральної машини, і якщо при цьому буде чути скрегіт або якісь інші, невластиві сторонні звуки, то це говорить про те, що вам потрібно викликати майстра додому або відвести пральну машину на сервісний центр, для того, що б фахівці виконали кваліфікований ремонт пральної машини.

Как происходит ремонт?
  • Вы звоните или оставляете заявку на сайте
  • Специалист проводит бесплатную диагностику и объявляет сроки и стоимость работ
  • Мы звоним вам, оглашаем стоимость и начинаем ремонт
  • Вы получаете отремонтированную технику с гарантией