• /093/ 898-43-20

Ремонт холодильників своїми руками

в сжатые сроки
Без выходных
С 7:00 до 22:00
Мы ремонтируем:
  • Холодильники
  • Стиральные машины
  • Водонагреватели
  • Кондиционеры


Багато власників холодильників, при перших ознаках виходу з ладу свого кухонного помічника, прагнуть полагодити його власними силами. Звичайно, є випадки, коли це цілком можливо, однак, щоб уникнути подальших проблем, рекомендується все-таки звернутися до професіонала. Часом, викликавши майстра, ми отримуємо можливість, що називається, відбутися легким переляком, і заощадити фінансові кошти. Тоді як, ті, хто хоче сам все виправити, не володіючи необхідними знаннями і навичками, ризикує отримати «головний біль» у вигляді декількох викликів майстрів, а також значної втрати грошових коштів. Природно, хороший майстер зможе виправити і поломку, і те, що «накрутив» господар холодильника, занадто понадіявся на простоту конструкції холодильної установки і кілька перебільшивши свої сили. Однак часу на це може піти набагато більше, ніж планувалося, та й суму грошей доведеться викласти кілька значніше - на нові деталі.

Однак, є випадки, коли можна спробувати виправити поломку самому.

Отже, приступимо до вивчення цих самих - скажімо так, не дуже небезпечних випадків поломки холодильника.
Що повинно викликати підозру у пильного власника холодильника? Перше, на що потрібно звернути увагу - це відсутність красивою сніжної шуби на випарнику. Рекомендуємо відразу викликати майстра! Однак, якщо вам все ж хочеться спробувати свої сили в ремонті холодильника, приступайте з Богом. Ах так, є один нюанс - поки не закінчиться термін заводської гарантії холодильника, постарайтеся не доторкатися до його механізмам, щоб не втратити свого законного права на безкоштовний ремонт і заміну деталей виробником протягом декількох років після покупки.

Техніка безпеки - понад усе!
Якщо ж термін гарантійного обслуговування закінчився, і вам не терпиться в усьому розібратися і все виправити, рекомендуємо в першу чергу ретельно вивчити технічну документацію, яка додається виробником до холодильника.

Ви повинні убезпечити себе! Дотримуйтесь правил поводження з електрикою. Перш, ніж «заглиблюватися» в саме «нутро» холодильника, витягніть з розетки вилку, щоб звести до мінімуму ризик постраждати від впливу високої напруги.

Перевірка проводки - найпростіше дію, але досить корисне
Далі, перевірте справність проводки - в 6 випадках з 10 - саме пошкоджена проводка є причиною того, що холодильник не працює. Як перевірити проводку? Простіше простого - якщо при відкритих дверях холодильника лампочка всередині горить, значить, проводка в нормі. Якщо ж лампочка не загоряється, значить, проблема, швидше за все, саме в проводці. До речі, лампочка також може просто перегоріти.

Далі, встановивши, що проводка в нормі, необхідно перевірити всі контакти як зовні, так і зсередини холодильника. Тут потрібно бути гранично обережним, щоб не пошкодити крихку систему техніки і не отримати удар струмом або опік.

Якщо причина досі не знайдена, перевірте терморегулятор, кілька разів переключивши його. Якщо клацання не чути, значить, холодильник не включається. Можливо, ви знайшли причину, і залишилося тільки замінити терморегулятор.

Можна слухати звук роботи мотора, намагатися самому встановити причини збою в роботі холодильника, однак, здійснити на сто відсотків вірну діагностику і усунути всі неполадки може тільки людина, що володіє професійними знаннями і навичками в цій справі. Тому, пошкодуйте свого кухонного помічника, не займайтеся його лікуванням самостійно, краще викликайте фахівця, який і холодильник відремонтує, і гроші вам заощадить!

Как происходит ремонт?
  • Вы звоните или оставляете заявку на сайте
  • Специалист проводит бесплатную диагностику и объявляет сроки и стоимость работ
  • Мы звоним вам, оглашаем стоимость и начинаем ремонт
  • Вы получаете отремонтированную технику с гарантией