• /093/ 898-43-20

Ремонт холодильників різних брендів

в сжатые сроки
Без выходных
С 7:00 до 22:00
Мы ремонтируем:
  • Холодильники
  • Стиральные машины
  • Водонагреватели
  • Кондиционеры

Багатьох власників холодильників цікавить питання, чи є відмінності в ремонті цієї техніки різних марок. Чи потребує ремонт, наприклад, холодильника торгової марки Індезіт будь-яких спеціальних навичок, які відрізняються від знань, необхідних для якісного ремонту аналогічного агрегату від компанії Снайге?

Цілком логічно припустити, що виробники різних марок холодильників використовують скоєно відмінні один від одного новітні технології для створення своїх кращих моделей. Таким чином, багато хто з нас упевнені, що в кожній майстерні є майстри, які ремонтують тільки Стинол, інші їхні колеги займаються ремонтом виключно холодильників LG, і так далі.

На ділі, виявляється, що досвідчені майстри відмінно справляються з ремонтом всіх видів і марок холодильників, будь то старенький «совдепівський» простенький агрегат, або дорогий новий імпортний з безліччю корисних функцій і «наворотів».

Ремонт холодильників всіх видів багато в чому схожий, проте, все-таки є певні відмінності, особливо, якщо розглядати конструкції і системи холодильників, різниця в часі створення яких становить від 5 до 20 років.

Саме тому рекомендується звертатися в майстерні, де трудяться майстри-універсали.

Чим відрізняється такий універсальний митець від своїх слабо підготовлених колег?
Перш за все, справжній професіонал має величезний досвід ремонту всіх видів холодильників і необхідну кваліфікацію для таких ремонтів. Що важливо, свою кваліфікацію майстер-універсал повинен постійно підтверджувати і підвищувати, вивчаючи новинки техніки.

Прогрес не стоїть на місці, виробники холодильників все частіше радують нас оригінальними та корисними новинками. Так ось, справжній майстер-універсал дізнається про таких новинках, і ретельно вивчає їх часом ще до їх виходу на ринок!

Чому необхідно звертатися за допомогою в ремонті холодильників різних марок в майстерню?
Як правило, відремонтувати холодильник самостійно практично неможливо, за винятком деяких окремих випадків.

Якісну і кваліфіковану допомогу вашому кухонного помічника зможуть надати лише майстри-універсали, які трудяться в майстерні, що має спеціальний дозвіл на проведення таких ремонтів. Такий дозвіл гарантує, що кваліфікація співробітників відповідає затвердженим законодавчо вимогам, обладнання та оснащення є максимально придатним для здійснення даного виду діяльності.

Крім того, ремонтуючи холодильники всіх видів і марок, фахівці пропонують офіційну гарантію, підтверджену документально і дозволяє отримувати послуги поточного і капітального ремонту, а також профілактичних процедур безкоштовно протягом певного часу від справжніх професіоналів.

Вироблене роками професійне чуття, разом з постійно поновлюваними знаннями і навичками, дозволяють майстру-універсалу відремонтувати будь-який холодильник якісно і оперативно!

Как происходит ремонт?
  • Вы звоните или оставляете заявку на сайте
  • Специалист проводит бесплатную диагностику и объявляет сроки и стоимость работ
  • Мы звоним вам, оглашаем стоимость и начинаем ремонт
  • Вы получаете отремонтированную технику с гарантией