• /093/ 898-43-20

Ремонт внутрішніх компонентів холодильника.

в сжатые сроки
Без выходных
С 7:00 до 22:00
Мы ремонтируем:
  • Холодильники
  • Стиральные машины
  • Водонагреватели
  • Кондиционеры

Ремонт і обслуговування внутрішніх компонентів холодильника.
Холодильник важливий прилад в нашому, але бувають випадки, коли він виходить з ладу і потребує ремонту холодильника в цілому, або обслуговування окремих його вузлів. Деякі з цих компонентів досить легко піддаються ремонту, заміни або ремонту, в той час як існують і такі деталі і вузли, які повинні ремонтувати тільки фахівці.

Ремонт або обслуговування кінцевого вимикача.

Кінцевий вимикач знаходиться в холодильнику на задній стінці морозильної камери, нам всім відомий більш як термостат розморожування. Його функція полягає в тому, щоб тримати випарник в певній температурі, а нагрівальний елемент в такому випадку включається тільки коли на випарнику присутній лід. Якщо холодильник має багато інею в морозильній камері, проблема може бути в несправному кінцевому вимикачі. Але цю проблему можуть викликати і інші компоненти холодильника, такі як - вентилятор випарника, таймер оттайки, і ТЕН. Як перевірити їх на несправності, можна дотримуючись інструкції описаної нижче. А якщо ви перевірили ці комплектуючі, і вони повністю справні, то причина криється точно в кінцевому вимикачі. Якщо це підтвердилося, то не намагайтеся відремонтувати кінцевий вимикач, найкраще зателефонуйте досвідченим фахівцям і запросіть їх на будинок, що б вони виконали якісний і професійний ремонт холодильника і замінили той самий термостат розморожування.

Ремонт і обслуговування регулювального термостата в холодильнику.

Термостат, як правило, встановлюється всередині холодильника. Його встановлюють для того, що б регулювати робочу температуру в холодильнику / морозильній камері. Технологічність цього контролю може бути перевірена різними способами, в залежності від виниклої проблеми. Для того щоб перевірити контроль термостата потрібно зробити наступне:

Крок 1: Якщо компресор працює весь час, поверніть ручку управління в положення OFF. Якщо компресор і раніше працює, вимкніть пристрій, а потім зніміть ручку управління і видаліть гвинти, що кріплять термостат на місці. Витягніть термостат і зніміть або червоний або синій провід від терміналу. Підключіть пристрій. Якщо компресор не працює, термостат несправний. Замініть його новим термостатом.

Крок 2: Якщо компресор працює після того, як з його терміналу вилучили дріт, то, ймовірно сталося коротке замикання в проводці даного пристрою. У цьому випадку, не намагайтеся виправити проблему самостійно, це може бути дуже небезпечно, тому краще всього зателефонувати досвідченим фахівцям.

Крок 3: Якщо холодильник або морозильник працює, але в камері холодильника не виробляється холод, то вимкніть пристрій і витягніть термостат за допомогою викрутки. Від'єднайте обидва дроти від термостата. Кінці проводів з'єднайте разом і перемотайте ізолентою, після чого знову підключіть прилад. Якщо холодильник починає працювати і працює нормально, то термостат несправний. Замініть його новим такого ж типу. Підключіть новий термостат так само як старий був підключений.

Крок 4: Якщо морозильна камера холодильника працює нормально, але сама робоча камера холодильника не охолоджує, то потрібно встановити на потрібний рівень ручки, за допомогою яких контролюється температура в відсіках в середині холодильника. Якщо нічого не змінилося то зніміть ці ручки. Потім поверніть корпус контролю температури, ви побачите повітропровід біля управління. Замініть ручку термостата в морозильній камері і поверніть ручку в положення OFF. Відкрийте дверцята холодильника і уважно подивіться на повітропровід. Якщо цей канал не відкривається ширше, близько десяти хвилин, значить управління несправне. У такому випадку потрібно замінити зламану деталь на нову того ж типу. Підключіть нову справну деталь управління так само, як був підключена стара.

Ремонт, заміна та обслуговування вентилятора випарника.

У деяких випадках, несправний термостат не може бути причиною того, що в холодильнику або морозильній камері циркулює теплою повітря. Тепле повітря, в холодильнику може бути присутнім через несправний вентилятор, вентилятор заблокований або причиною його поломки стали зламані і зігнуті лопаті вентилятора. Якщо лопаті заклинило, постарайтеся звільнити їх. Якщо вони зігнуті, випряміть їх за допомогою плоскогубців. Якщо це не вирішує проблему, зверніться за допомогою досвідчених фахівців.

На деяких холодильниках, від дверного вимикача працює вентилятор випарника. Якщо вентилятор, не функціонує належним чином і неправильно, то причиною цього може бути зламаний дверний вимикач. Для цього перевірте перемикач, як описано в інструкції, і при необхідності замініть його.

Как происходит ремонт?
  • Вы звоните или оставляете заявку на сайте
  • Специалист проводит бесплатную диагностику и объявляет сроки и стоимость работ
  • Мы звоним вам, оглашаем стоимость и начинаем ремонт
  • Вы получаете отремонтированную технику с гарантией