• /093/ 898-43-20

Правила зберігання продуктів в холодильнику

в сжатые сроки
Без выходных
С 7:00 до 22:00
Мы ремонтируем:
  • Холодильники
  • Стиральные машины
  • Водонагреватели
  • Кондиционеры

Правила зберігання харчових продуктів в побутовому холодильнику
Холодильник - це обладнання, яке потребує правильного поводження. Грамотна його експлуатація передбачає:

установку відповідно до технічних норм
регулярне розморожування при необхідності
правильне розміщення продуктів на полицях і в відділеннях камери
Досвідчені господині знають, що не можна ставити в холодильник неостиглого страви, а також залишати дверцята незакритих. Якщо дотримуватися цих нескладних правил, агрегат буде працювати надійно і стабільно, і ремонт холодильників потрібно дуже нескоро.

Як же розміщувати продукти в холодильнику, щоб вони якомога довше залишалися свіжими і корисними? Слід знати, що в камерах повинна відбуватися циркуляція повітря, тому не можна перевантажувати полки і висувні ящики - це утруднить надходження повітряних потоків, що негативно відіб'ється на якості охолоджувальної їжі.

Сортування та пакування продуктів
Продукти, що володіють різким специфічним запахом - рибу, салати та інші, слід ретельно упакувати в герметичну посуд або поліетилен (фольгу). Якщо залишити цю їжу відкритою, то молочні продукти, що зберігаються в камері, швидко вберуть в себе запахи і стануть несмачними.

Гарячу їжу необхідно остудити до кімнатної температури, потім її можна поміщати в холодильну камеру. Невиконання цієї умови рано чи пізно призведе до того, що буде потрібно ремонт холодильників, оскільки обладнання може вийти і ладу.

Сирі продукти слід ізолювати від обробленої їжі, готової до вживання. Тому необхідно подбати про те, щоб наприклад, поруч з випотрошеної рибою, підготовленої до смаження, або м'ясним фаршем не знаходилося ніяких салатів, молочних продуктів або свіжих овочів (фруктів).

температурні зони
Холодильник в своєму розпорядженні кілька зонами з різною температурою. У керівництві по експлуатації виробник вказує, які полки або відділення призначені для зберігання тих чи інших продуктів. Наприклад, при температурі +3 ... + 6 повинні зберігатися молочні продукти, тому їх поміщають на верхній полиці. Овочі розміщують внизу камери, під склом, яйця - в спеціальному боксі або дверцятах агрегату.

Соління і квашені овочі добре зберігаються на нижній полиці холодильної шафи. Їх також потрібно тримати в скляному посуді, під щільно закритою кришкою. Заморожені рибу, м'ясо, овочі або ягоди містять в морозильнику, в фользі або поліетиленових пакетах. Для кожного продукту існують терміни придатності, яких необхідно дотримуватися, щоб уникнути отруєння.

Как происходит ремонт?
  • Вы звоните или оставляете заявку на сайте
  • Специалист проводит бесплатную диагностику и объявляет сроки и стоимость работ
  • Мы звоним вам, оглашаем стоимость и начинаем ремонт
  • Вы получаете отремонтированную технику с гарантией