• /093/ 898-43-20

Правила для правильного догляду за холодильником!

в сжатые сроки
Без выходных
С 7:00 до 22:00
Мы ремонтируем:
  • Холодильники
  • Стиральные машины
  • Водонагреватели
  • Кондиционеры


У повсякденному побутовому житті, долати всі домашні турботи нам допомагає побутова техніка. І вона у нас вдома є на кухні та у ванній. Ми користуємося і дрібної і крупної побутової технікою, і обидва типи для нас дуже важливі. Деякі побутові прилади, ми виймаємо з шафок, лише у свята, а інші ми експлуатуємо постійно, цілодобово, без перерви, за винятком тих моментів, коли потрібно прибирання або коли ми надовго їдемо з дому, наприклад у відпустку. Саме до таких приладів відносять і холодильник. Адже холодильний агрегат це найпотрібніший побутовий прилад на кухні в кожної господині. Всі ми в першу чергу піклуємося про своє здоров'я, а так само і про хороше здоров'я своїх рідних і в цьому нам допоможуть завжди свіжі і корисні продукти. Які залишаються свіжими і придатними до використання, у встановлений термін, завдяки холодильника.

Холодильник це прилад, який розрахований так тривалу роботу, саме тому на нього поширюється гарантійний термін понад три роки, а максимально на сім. А ось термін його експлуатації, але при обліку правильного використання, може становити до двадцяти років, а іноді навіть і більше.

Але не варто забувати про те, що холодильник це всього лише побутовий прилад, в якому зібрано кілька, потрібних для його роботи, запчастин великому металевому корпусі. Виходячи з цього, ми просто зобов'язані, як можна на довше продовжити існування одного з найпотрібніших і незамінних побутових приладів.

Кожен користувач цим приладом повинен знати, що починати догляд за холодильним агрегатом, варто починати ще до того, як ви встановите його у себе в будинку. Що мається на увазі під цим? Це потреба в контролі над транспортуванням приладу з магазину до вас додому. І це дуже важливо, адже якщо його неправильно транспортувати, то можуть виникнути проблеми в його роботі. Холодильник ні в якому разі не варто перевозити в горизонтальному положенні, нахил холодильника, при перевезенні не повинен бути більше ніж 40 градусів. І це не просто так, тому що комусь так хочеться. В першу чергу це через те, що в системі холодильника є фреон, завдяки якому охолоджуються продукти, а ще в його системі є масло. І ці обидва параметри перебувають в рідкому стані, тому якщо холодильник буде лежати, то масло і фреон може перетікати і потрапляти в інші вузли, що може привести до несправностей, і вам доведеться викликати майстра для того, що б він виконав ремонт холодильника. І ще ви повинні знати, що їли побутовий прилад перевозити, не дотримуючись, правил, зазначених в інструкції, то при його включенні, можуть виникнути певні проблеми, серйозно впливають на його подальшу роботу.

Також ви повинні ще до покупки визначити в якому місці, холодильник буде встановлено. Все для того, щоб мати можливість вибрати потрібну вам модель. Під час вибору місця, де буде розташовуватися холодильник, варто пам'ятати, що цей побутовий агрегат повинен бути огороджений від предметів, які виробляють теплову енергію, до таких відносяться конвектора, обігрівачі, духовки, плити, і всілякі інші теплові прилади. Чи не ставте холодильник, біля самої стіни, відстань зазор, щоб вона не заважала проходженню нормального потоку повітря.

Не менш важливим параметром, для того щоб холодильник довго працював - це правильний догляд: проводити прибирання раз на тиждень, розморожувати його необхідно щомісяця. Зберігайте в цьому агрегаті правильно продукти, наприклад, всі продукти, які мають не дуже природні запахи, зберігайте лише в лоточках, які герметично закриваються. Що стосується компоту або киселю, то їх бажано також зберігати в закритій тарі. Етіо дозволить утримати вологу в самій ємності, і вона не буде випаровуватися. Адже вся волога, яка випаровується з продуктів, в подальшому осідає в камері холодильника. І потім ми починаємо помічати на його задній стінці снігову шуби.

Ще одним фактом, який вбереже холодильник від своєчасної «старості», це правильна завантаження холодильника продуктами. Ви повинні знати, що не можна, що б холодильник працював вхолосту, а й

завантажувати його до стелі теж не варто. Як же вгадати, наскільки можна завантажувати прилад? Для цього у вас є інструкція, яка додається до кожної моделі холодильника. І в цій інструкції дуже доступно і зрозуміло, як, наскільки і чим можна завантажувати агрегат.

Що чекає ваш побутовий прилад, при неправильній експлуатації? В даному випадку навіть не потрібно думати, відповідь на обличчя. Без хорошого фахівця вам точно не обійтися. Так як неправильне використання приладу призведе до його поломок. А цей прилад не простий в збірці, в ньому є дуже складні модулі та електронні схеми, які вимагають правильного ремонту, а в деяких, причому дуже частих, випадках такі модулі вимагають заміни на нові. Здійснити ремонт холодильника можна на дому, для цього вам варто тільки викликати майстра, повідомивши йому при цьому всі необхідні дані: марку і серію холодильника, в чому проявляється поломка, і куди до вас під'їхати.

Чи можна самостійно визначити необхідні наступні ремонт або профілактичні роботи вашому помічникові? Звичайно ж, можна! Для цього буде потрібно тільки ваша уважність. Якщо ви будете постійно стежити за роботою холодильника, то ви обов'язково побачите, якщо він не функціонує належним чином і вчасно зверніться за допомогою. Що ж вас повинно насторожити:

- Побутовий прилад, коли працює, видає гучний гул;

- Ви помітили, що в камері холодильника дуже стрімко з'являється іній, іншими словами сніжна шуба;

- Ви помітили, що під холодильником утворюється вода, і це відбувається дуже з частою періодичністю;

- Продукти, які зберігаються в холодильнику стали швидко псуватися;

- На продуктах став з'являтися, гнучкий і від них йде неприємний запах;

- Коли ви торкаєтеся до корпусу холодильника, то відчуваєте розряд струму, і ще багато інших причин.

Чому так відбувається і що ставати причиною таких проблем? Ну, на першому місці стоїть людський фактор, тобто ми з вами. Адже неправильна експлуатація, несвоєчасні профілактичні роботи, перевантаження його, несвоєчасна розморожування і багато іншого призводить до того, що прилад зношується завчасно. Але не у всіх гріхах винен користувач, стати причиною поломки може і сам виробник, якщо під час складання був допущений який про шлюб, на який не звернули уваги, або просто не побачили його. Саме тому виробник і надає своїм споживачам гарантію, на товар, що купується. А ще поломки відбуваються через те, що де-не, які деталі холодильника зношуються і приходять в несправність, і вимагають своєчасної заміни.

Всі похибки в роботі приладу вам допоможуть прибрати фахівці сервісних центрів.

Дамо вам ще одну корисну пораду! Слідкуйте за роботою свого холодильника, проводите вчасно всі необхідні, технічні та профілактичні роботи, вчасно виконуйте заправку системи фреоном, правильно використовуйте його, і тоді довга служба холодильника буде забезпечена. Це від п'ятнадцяти до двадцяти років, без всяких проблем і несправностей.

Как происходит ремонт?
  • Вы звоните или оставляете заявку на сайте
  • Специалист проводит бесплатную диагностику и объявляет сроки и стоимость работ
  • Мы звоним вам, оглашаем стоимость и начинаем ремонт
  • Вы получаете отремонтированную технику с гарантией