• /093/ 898-43-20

Критерії вибору побутового холодильника

в сжатые сроки
Без выходных
С 7:00 до 22:00
Мы ремонтируем:
  • Холодильники
  • Стиральные машины
  • Водонагреватели
  • Кондиционеры

 


Сучасному споживачу не завжди буває просто визначитися з вибором холодильного обладнання. Щоб допомогти вам прийняти вірне рішення, фахівці компанії «Північна майстерня» підготували цю інструкцію з вибору побутових холодильників. Отже, основні параметри, які слід враховувати це:

Кількість камер, корисний об'єм відділень
Габарити виробу
Функціональні особливості, енергоспоживання
Надійність і довговічність
Параметри холодильного обладнання багато в чому визначають умови його експлуатації. Як правило, необхідність виконати ремонт холодильників виникає при недотриманні рекомендацій виробника побутової техніки.

Як розрахувати оптимальну кількість камер
Однокамерний агрегат слід вибирати в тому випадку, якщо ви не плануєте зберігати значну кількість заморожених продуктів. В даному випадку морозильне відділення може бути відсутнім або займати верхню частину шафи.

Двокамерні холодильники набули найбільшого поширення. Вони складаються з морозильного і холодильного відділень, оснащених окремими дверцятами. Устаткування даного типу відрізняється місткістю і відносно компактними габаритами. Морозильне відділення може розташовуватися як знизу, так і зверху холодильної шафи.

Трикамерні агрегати оснащені зоною збереження свіжості (нульовим відділенням). Вологість у такій зоні приблизно дорівнює 50%, температура близька до 0С. Це оптимальні умови для тривалого зберігання свіжих продуктів (фруктів і овочів).

функціональні системи
У деяких випадках необхідність провести ремонт холодильників виникає внаслідок недостатньо частого розморожування агрегату. Щоб зробити експлуатацію пристрою простіший, виробники сучасного обладнання передбачають функцію автоматичного розморожування (No Frost).

Не менш корисною опцією є функція контролю вологості і температури (Fuzzy Control). Вона знімає показання з вбудованих сенсорів і передає їх на мікропроцесор, керуючий агрегатом. Багато сучасні холодильники оснащуються системами самодіагностики, які виводять на сенсорну панель код помилки в разі реєстрації несправності.

Важливим параметром холодильного агрегату є енергоспоживання. Максимально витрачає електрику обладнання класу G, найбільш економічними прийнято вважати холодильники класу A.

 

Как происходит ремонт?
  • Вы звоните или оставляете заявку на сайте
  • Специалист проводит бесплатную диагностику и объявляет сроки и стоимость работ
  • Мы звоним вам, оглашаем стоимость и начинаем ремонт
  • Вы получаете отремонтированную технику с гарантией